WIZYTA MISJONARZA – JOHNATHAN KRAUS

W Niedziele 3 Grudnia mieliśmy przywilej ponownie gościć u nas Misjonarza z Indi. Johnathan Kraus wraz małżonką pracuje wsród dzieci mieszkających w slumsach a którego z Bożą pomocą też wspiera nasza wspólnota.

 

 

Bieda i rozpacz kradli dala marzenia dzieci mieszkających w slumsach i na ulicach Indii. Beznadzieja obudowane ducha każdego młodzieńca jak choroby. American urodzony nauczyciel i założyciel, dzieci, którzy mieszkali w szałasach szanty i powoli ssać suche wszystkim poczucie własnej wartości i nadziei było rozdzierające. Przeniósł go do działania, wyrwać dzieci z sieci szatana

Założyciel i prezes Johnathan Kraus jest absolwentem Rutgers University i były nauczyciel w USA od 2005 roku, przed wyjazdem wszystko w posłuszeństwie do odpowiedzi na wezwanie Boga. Służyć dzieci Bożych w Indiach. Najpierw mieszkał w wiosce w Bombaju przez siedem miesięcy, pracowała w sierocińcu w Kedgaon, Maharasztra 250 sierot, uczył się w wiejskiej szkole, studiował język Marathi, i współpracuje z tubylcami, aby ułatwić Jezusa filmowej posługę.

Następnie, Bóg wezwał go do pracy z dziećmi w slumsach Bombaju do Indi Milosc nigdy nie zawodzi jego dar nauczania z podniecenia i miłości na dzieci, aby wieczną różnicę. W 2011 roku, przez wiele modlitwy i mądre rady, Bóg doprowadził Założyciela w kierunku do narodzin nowej posługi, Miłość nigdy nie zawodzi międzynarodowe.

Dziś, Miłość nigdy nie zawodzi International wspólnie współpracując z lokalną służbę w Indiach, aby rozwinąć do Królestwa Bożego. Jego podstawowym celem jest wpływ na losy dzieci mieszkających w slumsach lub na ulicach z Ewangelii Jezusa i możliwości edukacyjnych.

Jeżeli chcialbys wesprzeć to „Bożą pracę” Skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z fundacja.

LFI

http://lovenfi.org/

Chciałbym myśleć, że za każde dziecko w trudnej sytuacji nie jest współczujący człowiek angażują się w pomoc. Z darowizny dzisiaj, może być, że współczujący opiekuńczy osoba, co prawdziwa zmiana możliwa.

Ponieważ angielski jest globalny biznes, a średnie wykształcenia, znajomości języka angielskiego dzieci z Indii posiadają większy potencjał. Dziś, ubóstwo ogranicza możliwości edukacyjne, ale nie musi tak być. Nie zgadzasz się, że dobra edukacja jest warunkiem sukcesu w przyszłości dziecka?

Jak to robimy

Poprzez wdrożenie zasięg ubóstwa łagodzenia edukacyjną, ucząc angielskiego i zapewnienie stypendiów w pełnym wymiarze czasu angielskiego Szkoły. Mamy zespół nauczycieli, którzy kształcą się z miłością i współczuciem. Lokalnych mieszkańców slumsów, w wieku od 6-14 Zarejestruj się o dopuszczenie do udziału w „Learning Center Brytania dziecięca.” Naszego Uczymy im podstaw języka angielskiego za pośrednictwem różnych dyscyplin i metod nauczania.

NASZ CEL

Jest zapewnienie każdemu dziecku z każdej dostępnej możliwości edukacyjnych na sukces w przyszłości. Patrzymy do przyznawania stypendiów dla angielskiej szkoły dla tych, którzy wykazują wysoki poziom poświęcenie.

Studenci łamanie barier poprzez nasze pokoleniowe programu stypendialnego Angielski szkoły. Ten program jest interwencja z miejscowego kościoła, szkoły i regularne wizyty w domu z dziećmi.

Cele i Cele Programu Stypendialnego: Od ubóstwa do potencjału

Dać programy stypendialne i sponsorowania zasługujących dzieci z rodzin marginalizowanych dla szkół podstawowych i średnich

Okazją dla utalentowanych dzieci i młodzieży do zdobywania wyższego wykształcenia w każdym strumieniu – techniczne, zawodowe i umiejętności orient

0 Comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: